Budownictwo
modułowe

Nasze usługi:

budowa budynków modułowych

Firma GEA PROFESSIONAL zajmuje się produkcją i wykończeniem mało i wielkogabarytowych obiektów budowlanych wykonywanych w technologii modułowej. Wysoka jakość, innowacyjność, efektywność, trwałość, oszczędność oraz krótszy czas do osiągnięcia celu. Poza jakością zarządzania i szybkim czasem wykonania, konstrukcje modułowe oferują wiele innych korzyści dla swoich właścicieli (dla tych, którzy je wybiorą). Usunięcie około 70% aktywności podczas budowy z miejsca, w którym budynek rzeczywiście ma się znajdować, znacznie redukuje zakłócenia oraz wszelakie nieporozumienia. Redukcja aktywności na placu budowy i tym samym eliminacja bieżących zagrożeń budowlanych, jest ogromną zaletą konstrukcji modułowych dla szkół, szpitali lub innych zatłoczonych firm.

projektowanie budynków modułowych

Posiadacze oraz projektanci poszukują coraz bardziej zrównoważonych wzorów projektowania, aby poprawić oddziaływanie na środowisko. Modułowa konstrukcja jest właściwie naturalna i nie zagraża otoczeniu. Tworzenie w kontrolowanym miejscu zmniejsza wyrzucanie odpadów i zanieczyszczanie natury. Można powiedzieć, że konstruowanie modułowe płynie z prądem, a nie pod prąd. Wszystkie te czynniki, wraz z poprawą jakości zarządzania całym procesem budowy i znacznie mniejszym zanieczyszczeniem otoczenia, promują zrównoważony tryb pracy, rozwoju a także trwałości.

ocieplenia pianką PUR

Stosując nowoczesną metodę hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej, tworzymy dla Państwa doskonałą termoizolację, która sprawdza się w ociepleniu: poddaszy i ścian budynków mieszkalnych, poddaszy i ścian budynków biurowych. Wykonujemy bardzo trwałe izolacje natryskowe przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów.

projektowanie i doradztwo

Kompleksowo realizujemy projekty konstrukcji modułowych budynków szkół i przedszkoli, modułowych budynków biurowych, modułowych budynków mieszkalnych, modułowych budynków przychodni i aptek.

pomiary termowizyjne

Kompleksowe badania termowizyjne oraz regularne inspekcje termograficzne obiektów to bezinwazyjne, pewne, szybkie i ekonomiczne wykrycie potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa i finansów Państwa budynku.
kompleksowe usługi budowlane - GEA PROFESSIONAL

Nasza oferta

Modułowe szkoły - GEA PROFESSIONAL

Modułowe szkoły

Nasz system modułowy umożliwia postawienie szkoły według wysokich standardów, zgodnego z wymaganiami sanepidu i przepisami przeciwpożarowymi. Modułowość zapewnia elastyczność. Budynek zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzierzy, mieści wszystkie niezbędne pomieszczenia: duże, przestronne sale lekcyjne, węzły sanitarne, szatnie, zaplecze kuchenne, szerokie korytarze itp.

Modułowe biura - GEA PROFESSIONAL

Modułowe przedszkola

Przedszkole modułowe zaprojektowane jest z myślą o najmłodszych, mieści wszystkie niezbędne pomieszczenia: duże, przestronne sale do zabaw, węzły sanitarne przystosowane dla dzieci, szatnie, zaplecze kuchenne, itp. Przedszkole modułowe można wyposażyć tak, aby funkcjonalność, komfort był na najwyższym poziomie. Każdemu budynkowi, poprzez odpowiednie wykończenie, można nadać indywidualny charakter.

modułowe budynki biurowe - GEA PROFESSIONAL

Modułowe biura

Budynek modułowy to idealne rozwiązanie na Twoje biuro. Konstrukcje modułowe mogą być przeznaczone do użytku stałego, są tworzone zgodnie z normami i wymaganiami ochrony środowiska. Nowoczesne projekty sprawią, że Twoje nowe biuro będzie niezwykle funkcjonalnym i komfortowym miejscem pracy.

domy energooszczedne - GEA PROFESSIONAL

Domy energooszczedne

Energooszczędność staje się coraz bardziej pożądaną cechą, której oczekujemy od naszych budynków. W naszych projektach skupiliśmy się na tym aby sprostać wymogom energooszczędności w największym stopniu. Zastosowane technologie i rozwiązania można dodatkowo wzbogacić i w wyniku niewielkich zmian dostosować do bardzo rygorystycznych norm standardu NF40.

Modułowe apteki i przychodnie

Technologia modułowa otwiera nowe możliwości w dziedzinie inwestycji dla służby zdrowia. Szybki montaż na placu budowy pozwala wyeliminować większość uciążliwości z którymi mamy do czynienia w budownictwie tradycyjnym. Sprawne funkcjonowanie placówki nie jest zakłócane przez długotrwałe, głośne i brudne prace na terenie budowy.

Ocieplenia pianką PUR

Stosując nowoczesną metodę hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej, tworzymy dla Państwa doskonałą termoizolację, która sprawdza się w ociepleniu: poddaszy i ścian budynków mieszkalnych, poddaszy i ścian budynków biurowych. Wykonujemy bardzo skuteczne i trwałe izolacje natryskowe przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów.

GEA Professional
zaprojektujemy i zrealizujemy Twoją inwestycję