Budownictwo
modułowe

Wybór firmy GEA PROFESSIONAL daje Państwu gwarancję spokojnie i rzetelnie przeprowadzonej inwestycji z zaplanowaniem wydatków i terminów prac.

Z nami nic nie może cię zaskoczyć.

Zapraszamy do współpracy.

GEA PROFESSIONAL

Firma GEA PROFESSIONAL zajmuje się produkcją i wykończeniem mało
i wielkogabarytowych obiektów budowlanych wykonywanych w technologii modułowej.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która produkuje budynki w własnym systemie modułowm z materiałów o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych.
W naszej technologii nie występuje zjawisko drżenia konstrukcji, podłogi są
z płyt betonowych. Ściany naszych budynków wykonane są z materiałów które pozwalają oddychać konstrukcji. Nasze budynki są trawłe a ich żywotnośc to minimum 70 lat.

GEA PROFESSIONAL oferuje budowę przedszkoli, szkół, żłobków w technologi modułowej - od projektu przez budowę. Przedszkola modułowe to szybka odpowiedź na brak miejsc w istniejących placówkach krótki czas realizacji inwestycji oraz obiekty kolorowe, słoneczne, spełniające obowiązujące normy
i przepisy bezpieczeństwa i komfortu. Cała dokumentacja jest wykonywana
i prowadzona przez firmę.

Firma GEA PROFESSIONAL świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i instalacyjnej, jakość wykonywanych prac, uczciwość oraz zrozumienie potrzeb klienta pozwoliło nam wypracować pozycję lidera na rynku w tej branży.

Nasza filozofia

Naszą misją jest sprawienie, aby proces budowy nowego budynku był dla Ciebie bezproblemowy i aby ten budynek stał się częścią Twojej codziennej radości.

Architektura jest wszędzie, otacza każdego z nas. Rozejrzyj się. Co widzisz? Co mijasz w drodze do pracy? Budynki są wszędzie. Nowoczesne lub stare, każdy ma swoją własną historię, swoje własne życie, przeszłość i przyszłość. Kiedy budujemy nowy budynek, w przeciwieństwie do tego starego, nie myślimy o historii, którą zostawiamy z tyłu. Nie myślimy o znaczeniu, jakie mógł on mieć dla Ciebie jako mieszkańca tego miasta lub miejscowości. Nowoczesna architektura zmienia drogę, według której pracujemy, żyjemy i spędzamy nasz wolny czas. Miejsca pracy i rozrywki, biura i domy odsłaniają naszą filozofię i sposób, w jaki postrzegamy świat.

Większość ludzi spędza dużą część swojego czasu w budynkach. Niektóre z nich są skonstruowane do celów naukowych, rozrywkowych, w celu pracy, odpoczynku bądź po prostu życia w nich. Jednakże trudno jest powiedzieć, że każdy przeciętny budynek, w którym pracujemy lub mieszkamy został zbudowany z myślą o jego użytkowniku. Z zasady, architekci są w ogromnym stopniu zależni od takich aspektów jak przestrzeń, czas, pieniądze czy innych ograniczeń. Kiedy Ty decydujesz się na budowę nowego, własnego domu, powyższe czynniki są nie mniej ważne. Większość z nas rozpoczyna pracę na projektach silnie uzależnionych od budżetu.

Atuty GEA PROFESSIONAL

  • Wykwalifikowana kadra zarządzająca

  • Solidni i wykwalifikowani pracownicy

  • Krótki czas realizacji inwestycji

  • Kompleksowość wykonania - od projektu przez budowę

  • Elastyczność

  • Mobilność - budowa w dowolnym punkcie kraju

  • Konkurencyjność cenowa

  • Gwarancja na wykonane usługi usługi

GEA PROFESSIONAL
to gwarancja spokojnie
i rzetelnie przeprowadzonej inwestycji